General Data Protection Regulation (3.1.0) - en to az translation catalogue (63 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Closed
az: Bağlıdır

en: disabled
az: söndürülüb

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Summary
az: Xülasə

en: View
az: Görünüş

en: Filename
az: Fayl adı

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Fields
az: Sahələr

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Entity
az: Entiti

en: Revert
az: Qaytarma

en: Getting Started
az: Başlayanda

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Columns
az: Sütunlar

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Bundle
az: Paket

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Current revision
az: Cari təftiş
