General Data Protection Regulation (3.1.1) - en to ca translation catalogue (75 entries)

en: Title
ca: Títol

en: enabled
ca: habilitat

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Closed
ca: Tancat

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Summary
ca: Resum

en: View
ca: Mostra

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Message text
ca: Text del missatge

en: Fields
ca: Camps

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Configuration
ca: Configuració

en: Template
ca: Plantilla

en: Task
ca: Tasca

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Entity
ca: Entitat

en: Getting Started
ca: Primers passos

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Apply
ca: Aplica

en: Tasks
ca: Tasques

en: Explicit
ca: Explícit

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Columns
ca: Columnes

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Table name
ca: Nom de la taula

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Task ID
ca: ID de la tasca

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
ca: No s'han pogut desar les dades perquè la destinació %destination és invàlida. Això sovint es deu a l'ús indegut de file_save_data() o a l'absència d'un embolcall de flux.

en: Data export
ca: Exportació de dades

en: Master
ca: Mestre

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
ca: Els camins introduïts manualment han de començar amb /, ? o #.

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
