General Data Protection Regulation (3.1.1) - en to ku translation catalogue (48 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: enabled
ku: چالاکە

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Closed
ku: داخراوە

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Summary
ku: کورتە

en: View
ku: پیشاندان

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Tasks
ku: ئەرکەکان

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: About
ku: دەربارە

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.
