General Data Protection Regulation (3.0.1) - en to hy translation catalogue (31 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Closed
hy: Փակված

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: View
hy: Դիտել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Bundle
hy: Փաթեթ
