General Data Protection Regulation (8.x-1.0-alpha14) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Tasks
my: လုပ်ငန်းများ

en: About
my: အကြောင်း
