General Data Protection Regulation (8.x-1.0-alpha17) - en to no translation catalogue (51 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Value
no: Verdi

en: Closed
no: Stengt

en: Cancel
no: Avbryt

en: Description
no: Beskrivelse

en: Language
no: Språk

en: Requested
no: Forespurt

en: Edit
no: Rediger

en: Search
no: Søk

en: Reset
no: Nullstill

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: Field
no: Felt

en: Label
no: Etikett

en: Save
no: Lagre

en: Summary
no: Sammendrag

en: View
no: Vis

en: Filename
no: Filnavn

en: Notes
no: Notater

en: User
no: Bruker

en: Created
no: Opprettet

en: Revisions
no: Versjoner

en: Fields
no: Felt

en: Authored by
no: Skrevet av

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Task
no: Oppgave

en: Are you sure you want to delete %name?
no: Er du sikker på at du vil slette %name?

en: Create new revision
no: Opprett ny versjon, den forrige versjonen arkiveres

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Revisions for %title
no: Versjoner for %title

en: Revision
no: Versjon

en: Changed
no: Endret

en: Revision of %title from %date
no: Versjonen av %title fra %date

en: Removed
no: Fjernede

en: Apply
no: Bruk

en: Tasks
no: Oppgaver

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil bytte ut versjonen som vises med versjonen fra %revision-date?

en: Columns
no: Kolonner

en: Machine name
no: Maskinnavn

en: Publishing status
no: Publiseringsstatus

en: Copy of the revision from %date.
no: Kopi av versjonen fra %date.

en: Entity Type
no: Entitetstype

en: Current revision
no: Nåværende revisjon

en: Task list
no: Oppgaveliste

en: Task type
no: Oppgavetype

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
no: Manuelt innskrevne baner skal starte med /, ? eller #.

en: Revision translation affected
no: Revisjonsoversettelse berørt

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
no: Angir om den siste redigeringen av en oversettelse tilhører nåværende revisjon.

en: @date by @username
no: @date av @username
