General Data Protection Regulation (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: disabled
az: söndürülüb

en: - None -
az: - heç nə -

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Getting Started
az: Başlayanda

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: About
az: Haqqında
