General Data Protection Regulation (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: disabled
lv: atspējots

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: published
lv: publicēts

en: Getting Started
lv: Darba Sākšana

en: not published
lv: nepublicēts

en: About
lv: Par
