General Data Protection Regulation (8.x-1.0-alpha3) - en to gd translation catalogue (7 entries)

en: Value
gd: Luach

en: Type
gd: Seòrsa

en: disabled
gd: à comas

en: - None -
gd: - Chan eil gin -

en: Field type
gd: Seòrsa an raoin

en: Configuration
gd: Rèiteachadh

en: published
gd: foillsichte
