General Data Protection Regulation (8.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: enabled
kk: қосулы

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: published
kk: жарияланған

en: not published
kk: жарияланбаған
