General Data Protection Regulation (8.x-1.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: enabled
nn: aktivert

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Configuration
nn: Oppsett

en: published
nn: publisert

en: not published
nn: ikkje publisert
