General Data Protection Regulation (8.x-1.0-alpha5) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབད་མི།
