General Data Protection Regulation (8.x-1.0-alpha7) - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: enabled
sl: omogočeno

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Summary
sl: Povzetek

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Field type
sl: Tip polja

en: Authored by
sl: Avtor

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: published
sl: objavljeno

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: not published
sl: ni objavljeno

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: About
sl: O modulu
