General Data Protection Regulation (8.x-2.0-alpha6) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Filename
ht: Non fichye

en: Picture
ht: Foto

en: User
ht: Itilizatè

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike
