General Data Protection Regulation (8.x-2.0-alpha6) - en to se translation catalogue (20 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Picture
se: Govva

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Fields
se: Giettit

en: published
se: almmuhuvvon

en: not published
se: ii almmuhuvvon

en: About
se: Birra
