General Data Protection Regulation (8.x-2.0-alpha6) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Title
br: Titl

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Picture
br: Skeudenn

en: About
br: Diwar-benn
