General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Top
el: Κορυφή

en: Display mode
el: Τρόπος εμφάνισης

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Color
el: Χρώμα

en: More information
el: Περισσότερες πληροφορίες
