General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Top
it: In cima

en: Display mode
it: Modalità di visualizzazione

en: Bottom
it: In fondo

en: Color
it: Colore

en: More information
it: Maggiori informazioni

en: custom
it: personalizzato
