General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Color
lt: Spalva

en: More information
lt: Daugiau informacijos

en: custom
lt: savitas
