General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.10) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Top
km: កំពូល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Bottom
km: បាត

en: Color
km: ពណ៌

en: More information
km: ព័ត៌មាន​បន្ថែម
