General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.12) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Top
cs: Nahoru

en: Display mode
cs: Režim zobrazení

en: Bottom
cs: Dole

en: Color
cs: Barvy

en: More information
cs: Více informací
