General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.13) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Top
ar: الأعلى

en: Text
ar: نص

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Color
ar: اللون

en: More information
ar: المزيد من المعلومات
