General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.13) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Top
fa: بالا

en: Text
fa: متن

en: Bottom
fa: پایین

en: Color
fa: رنگ

en: More information
fa: اطلاعات بیشتر
