General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.14) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Top
pt: Superior

en: Text
pt: Texto

en: Display mode
pt: Modo de exibição

en: Bottom
pt: Inferior

en: Form Settings
pt: Configurações do formulário

en: Color
pt: Cor

en: More information
pt: Mais informações
