General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.14) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Top
sl: Na vrhu

en: Text
sl: Besedilo

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Color
sl: Barva

en: More information
sl: Več informacij
