General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.14) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Top
ta: மேல்

en: Text
ta: உரை

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Color
ta: நிறம்

en: More information
ta: மேலும் தகவல்கள்
