General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.15) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Text
da: Tekst

en: Display mode
da: Visningstilstand

en: Bottom
da: Bund

en: Color
da: Farve

en: More information
da: Mere information
