General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.16) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Text
fi: Teksti

en: Display mode
fi: Esitysmuoto

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Color
fi: Väri

en: More information
fi: Lisää tietoa
