General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.17) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Text
jv: Teks

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Color
jv: Kelir

en: More information
jv: Katrangan selengkapé
