General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.18) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Top
ka: ზედა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Color
ka: ფერი

en: More information
ka: დამატებითი ინფორმაცია
