General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.20) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Top
is: Toppur

en: Text
is: Texti

en: Display mode
is: Birtingarhamur

en: Color
is: Litur

en: More information
is: Frekari upplýsingar
