General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.21) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Top
hi: ऊपर

en: Text
hi: लेख

en: Bottom
hi: तल

en: Color
hi: रंग

en: More information
hi: अधिक जानकारी
