General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.22) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Top
id: Atas

en: Text
id: Teks

en: Bottom
id: Dasar

en: Color
id: Warna

en: More information
id: Informasi selengkapnya
