General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.6) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Top
ro: Sus

en: Display mode
ro: Modul de afişare

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Color
ro: Culoare

en: More information
ro: Mai multe informații
