General Data Protection Regulation Compliance (8.x-1.7) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Top
tr: En üst

en: Display mode
tr: Görüntüleme modu

en: Bottom
tr: Alt

en: Color
tr: Renk

en: More information
tr: Daha fazla bilgi
