GEDCOM (1.0.0) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Comments
ast: Comentarios

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Parents
ast: pás

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Create
ast: Crear

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
