GEDCOM (1.0.0) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Comments
be: Каментары

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Parents
be: Бацькі

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Create
be: Стварыць

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Comment
be: Каментар

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Today
be: Сёння

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: Search result
be: Вынік пошуку
