GEDCOM (1.0.0) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Comments
bg: Коментари

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Parents
bg: Родители

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Create
bg: Създаване

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Comment
bg: Коментар

en: Authored by
bg: Написано от

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: Search content
bg: Търсене на съдържание

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Search result
bg: Резултат от търсенето
