GEDCOM (1.0.0) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Comments
bs: Komentari

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Comment
bs: Komentar

en: Authored by
bs: Napisao

en: Events
bs: Događaji

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Today
bs: Danas

en: Apply
bs: Primjeni
