GEDCOM (1.0.0) - en to cy translation catalogue (27 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Parents
cy: Rhieni

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Import
cy: Mewnfudo

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Create
cy: Creu

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Comment
cy: Sylw

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Today
cy: Heddiw

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
