GEDCOM (1.0.0) - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Parents
eu: Gurasoak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Create
eu: Sortu

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Events
eu: Gertaerak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Today
eu: Gaur

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: event
eu: gertaera

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
