GEDCOM (1.0.0) - en to fil translation catalogue (16 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Comments
fil: Mga puna

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Import
fil: Angkatin

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina

en: Comment
fil: Puna

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›
