GEDCOM (1.0.0) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Create
gu: બનાવો

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Today
gu: આજે

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
