GEDCOM (1.0.0) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Comments
is: Ummæli

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Parents
is: Foreldrar

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Create
is: Stofna

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Comment
is: Ummæli

en: Authored by
is: Höfundur

en: Events
is: Viðburðir

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Today
is: Í dag

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: event
is: viðburður

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
