GEDCOM (1.0.0) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: Search content
mk: Пребарување за содржина

en: - All -
mk: - Сите -
