GEDCOM (1.0.0) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›
