GEDCOM (1.0.0) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Today
my: ယနေ့

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Search result
my: ရှာဖွေမှုရလာဒ်
