GEDCOM (1.0.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Comments
os: Комментари

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
