GEDCOM (1.0.0) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Comment
ps: تبصره

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Today
ps: نن

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
