GEDCOM (1.0.0) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Comment
sr: Коментар

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
